Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Size
oc: Talha

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Share
oc: Partejar

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
