Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Appearance
fil: Hitsura
