Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Default
ht: Pa defo
