Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Size
mr: आकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप
