Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
