RSS embed field (2.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: all
ru: все

en: Items
ru: Элементы

en: RSS Feed
ru: RSS-лента

en: Show title
ru: Показывать надпись

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ru: Лента с  %site похоже повреждена из-за ошибки "%error".

en: Placeholder for URL
ru: Заполнитель для URL

en: Placeholder for link text
ru: Заполнитель для текста ссылки
