RSS embed field (2.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: all
sk: všetko

en: Items
sk: Položky

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
