RSS embed field (2.0.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: all
id: semua

en: Items
id: Item

en: RSS Feed
id: Umpan RSS

en: Placeholder for URL
id: Placeholder untuk URL

en: Placeholder for link text
id: Placeholder untuk tautan teks
