RSS embed field (2.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: all
da: alle

en: Items
da: Overskrifter

en: RSS Feed
da: RSS feed

en: Show title
da: Vis titel

en: Hide title
da: Skjul titel

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
da: Feedet fra %site virker ikke, pga. fejlen "%error".

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst
