RSS embed field (2.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: all
fr: tout

en: Items
fr: Éléments

en: RSS Feed
fr: Flux RSS

en: Show title
fr: Afficher le titre

en: Hide title
fr: Cacher le titre

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
fr: Le flux du site %site semble être cassé à cause de l'erreur  "%error".

en: Placeholder for URL
fr: Placeholder pour l'URL

en: Placeholder for link text
fr: Placeholder pour le texte du lien
