RSS embed field (2.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: all
hu: mind

en: Items
hu: Tételek

en: RSS Feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
hu: @site webhelyről származó hírcsatorna hibásnak tűnik: @error

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez
