RSS embed field (2.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: all
it: tutto

en: Items
it: Elementi

en: RSS Feed
it: Feed RSS

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
it: Il feed di %site sembra non essere funzionante, a causa dell'errore "%error".

en: Placeholder for URL
it: Segnaposto per l'URL

en: Placeholder for link text
it: Segnaposto per il testo del link
