RSS embed field (2.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: all
sv: alla

en: Items
sv: Poster

en: RSS Feed
sv: RSS-flöde

en: Show title
sv: Visa titel

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
sv: Flödet från %site verkar inte fungera på grund av felet "%error".

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext
