RSS embed field (2.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: all
tr: hepsi

en: Items
tr: Öğeler

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
tr: %site sitesindeki besleme, "%error" hatası nedeniyle bozulmuş.

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: Placeholder for link text
tr: Bağlantı metninin yer tutucusu
