RSS embed field (2.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: all
uk: все

en: Items
uk: Елементи

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
uk: Потік з %site схоже пошкоджений через помилку "%error".

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: Placeholder for link text
uk: Заповнювач для тексту посилання
