RSS embed field (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: all
ja: すべて

en: Items
ja: アイテム

en: RSS Feed
ja: RSSフィード

en: Hide title
ja: タイトルを非表示

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ja: ％site のフィードは、エラー "%error" が発生したため、破損しているようです。

en: Allow HTML
ja: HTMLを許可
