RSS embed field (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: all
pl: wszystkie

en: Items
pl: Elementy

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
pl: Kanał z %site wydaje się być uszkodzony z powodu błędu "%error".
