RSS embed field (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: all
ca: tot

en: Items
ca: Elements

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ca: El canal de %site sembla estar trencat a causa de l'error "%error".

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç
