RSS embed field (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: all
et: kõik

en: Items
et: Kirjed

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks
