RSS embed field (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: all
fi: kaikki

en: Items
fi: Aiheet

en: RSS Feed
fi: RSS-syöte

en: Hide title
fi: Piilota otsikko

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
fi: Syöte kohteesta %title vaikuttaisi olevan rikki johtuen virheestä "%error".

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille
