RSS embed field (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: all
nl: alle

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Hide title
nl: Titel verbergen

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
nl: De feed van %site lijkt niet te werken door een foutmelding: %error

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst
