RSS embed field (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: all
ro: toate

en: Items
ro: Articole

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ro: Feed-ul de pe situl %site pare a fi deteriorat cu mesajul de eroare "%error".

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder for link text
ro: Înlocuitor pentru textul legăturii
