RSVP List (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: The email address %mail is not valid.
cs: Emailová adresa %mail není platná.
