RSVP List (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Name
hu: Név

en: Event
hu: Esemény

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: The email address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím érvénytelen.
