RSVP List (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Name
it: Nome

en: Event
it: Evento

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: The email address %mail is not valid.
it: L'indirizzo e-mail %mail non è valido.
