RSVP Module (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Name
sk: Názov

en: Event
sk: Podujatie

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Blocks
sk: Bloky

en: Others
sk: Iné
