RSVP Module (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Name
tr: İsim

en: Event
tr: Olay

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Email
tr: E-posta

en: Blocks
tr: Bloklar

en: The email address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.
