RSVP Module (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Name
el: Όνομα

en: Event
el: Συμβάν

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: The email address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση email %mail δεν είναι έγκυρη.
