RSVP Module (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Name
fr: Nom

en: Event
fr: Évènement

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Email
fr: Courriel

en: No entries available.
fr: Aucun message disponible

en: Blocks
fr: Blocs

en: Others
fr: Autres

en: The email address %mail is not valid.
fr: L'adresse de courriel %mail n'est pas valide.
