RSVP Module (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Name
hy: Անուն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
