RSVP Module (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Name
pl: Nazwa

en: Event
pl: Termin

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Blocks
pl: Bloki

en: The email address %mail is not valid.
pl: Adres e-mial %mail nie jest prawidłowy.
