RTE MIS (1.0.0) - en to gl translation catalogue (133 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Single
gl: Simple

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Last access
gl: Último acceso

en: Severity
gl: Gravidade

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Medium
gl: Medio

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: Class
gl: Clase

en: Users
gl: Usuarios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Position
gl: Posición

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Profile
gl: Perfil

en: Close
gl: Pechar

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a

en: Authored on
gl: Creado en

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Member for
gl: Membro durante

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: or
gl: ou

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
gl: A resposta introducida no CAPTCHA non foi correcta.

en: Plugins
gl: Complementos

en: Permission
gl: Permiso

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: and
gl: e

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Translate
gl: Traducir

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: of
gl: de

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Hindi
gl: Hindú

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Back to Administration
gl: Volver a Administración

en: The date and time that the content was created.
gl: A data e a hora na que se creou o contido.
