RTE MIS (1.0.0) - en to sq translation catalogue (66 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Weight
sq: Pesha

en: Single
sq: E vetme

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Severity
sq: Rendësia

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Medium
sq: Mesatar

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Profile
sq: Profili

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Permission
sq: Të drejta

en: and
sq: dhe

en: Translate
sq: Përkthe
