RTE MIS (1.0.1) - en to ast translation catalogue (73 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: view
ast: vista

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Single
ast: Cenciellu

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Severity
ast: Severidá

en: N/A
ast: N/D

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Medium
ast: Mediu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Profile
ast: Perfil

en: Close
ast: Zarrar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu
