RTE MIS (1.0.1) - en to be translation catalogue (103 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: view
be: глядзець

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Single
be: Адзінкавы

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Selected
be: Выбраны

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Severity
be: Прыярытэт

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Medium
be: Сярэдні

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Anonymous
be: Ананім

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Profile
be: Профіль

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Pending
be: Чакае

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Workflow
be: Плын працы

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: CAPTCHA
be: антыспам

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
be: Няправільны адказ на тэст.

en: Permission
be: Дазвол

en: and
be: і

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Translate
be: Перакласці

en: Edit %title
be: Редагаваць %title

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Hindi
be: Хіндзі

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Database log messages to keep
be: Паведамленні журнала базы дадзеных захаваць

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
