RTE MIS (1.0.1) - en to cs translation catalogue (142 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: view
cs: zobrazit

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Off
cs: Vypnuto

en: Selected
cs: Vybráno

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Severity
cs: Vážnost

en: Authored by
cs: Autor

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Medium
cs: Střední

en: Plain text
cs: Prostý text

en: State
cs: Stav

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Class
cs: Třída

en: Users
cs: Uživatelé

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Channel
cs: Kanál

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Position
cs: Pozice

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Profile
cs: Profil

en: Level
cs: Úroveň

en: Close
cs: Zavřít

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Approved
cs: Schváleno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Workflow
cs: Postup práce

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: or
cs: nebo

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Offset
cs: Posun

en: and
cs: a

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Translate
cs: Přeložit

en: Next »
cs: Následující »

en: approved
cs: odsouhlaseno

en: Edit %title
cs: Upravit %title

en: of
cs: z

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Video file
cs: Video soubor

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: {current} of {total}
cs: {current} z {total}

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Database log messages to keep
cs: Počet zachovaných záznamů v databázovém logu

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: The time that the node was last edited.
cs: Čas, kdy byl uzel naposledy upraven.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: Username or email address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
cs: Instrukce k obnovení hesla budou zaslány na vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.
