RTE MIS (1.0.1) - en to dz translation catalogue (64 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: and
dz: དང་

en: Hindi
dz: ཧིན་དི།
