RTE MIS (1.0.1) - en to hr translation catalogue (107 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Selected
hr: Odabrano

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Medium
hr: Srednji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Position
hr: Pozicija

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Profile
hr: Profil

en: Level
hr: Nivo

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Member for
hr: Član već

en: Workflow
hr: Tijek

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: or
hr: ili

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: and
hr: i

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Translate
hr: Prevedi

en: Edit %title
hr: Uredi %title

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Hindi
hr: Hindu

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Database log messages to keep
hr: Čuvanje poruka zapisnika

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno
