RTE MIS (1.0.1) - en to jv translation catalogue (91 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: view
jv: tampilan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Selected
jv: Kepilih

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Medium
jv: Sedheng

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Profile
jv: Profil

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
jv: Jawaban CAPTCHA sing sampeyan tulis Ora Bener.

en: Permission
jv: Kawenangan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Edit %title
jv: Sunting %title

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Database log messages to keep
jv: Pesen log database kanggo disimpen

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
