RTE MIS (1.0.1) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
