RTE MIS (1.0.1) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: People
lo: ຄົນ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
