RTE MIS (1.0.1) - en to lt translation catalogue (138 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Role
lt: Rolė

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Position
lt: Pozicija

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Member for
lt: Narys jau

en: Workflow
lt: Veikimas

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Permission
lt: Leidimai

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: and
lt: ir

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Translate
lt: Versti

en: Next »
lt: Toliau »

en: approved
lt: patvirtinta

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Database log messages to keep
lt: Išlaikyti duomenų bazės žurnalo žinutes

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lt: Slaptažodžio keitimo instrukcijos bus atsiųstos el. pašto adresu kurį naudojote registracijoje.

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.
