RTE MIS (1.0.1) - en to lv translation catalogue (143 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Severity
lv: Smagums

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: N/A
lv: N/P

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Channel
lv: Kanāls

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Position
lv: Pozīcija

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lv: Jūsu ievadītais drošības kods ir nepareizs.

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Permission
lv: Atļauja

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: and
lv: un

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Translate
lv: Tulkot

en: of
lv: no

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Video file
lv: Video fails

en: Hindi
lv: Hindu

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Database log messages to keep
lv: Datubāzes žurnāla pieraksti, kas jāsaglabā

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lv: Paroles atiestatīšanas instrukcijas tiks nosūtītas uz jūsu reģistrēto e-pasta adresi.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.
