RTE MIS (1.0.1) - en to oc translation catalogue (129 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: view
oc: veire

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Single
oc: Simpla

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Submitted
oc: Somés

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Severity
oc: Importància

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Medium
oc: Mejan

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: State
oc: Estat

en: Send
oc: Mandar

en: here
oc: aicí

en: Other
oc: Autre

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Referrer
oc: Referent

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Position
oc: Posicion

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Profile
oc: Perfil

en: Level
oc: Nivèl

en: Close
oc: Tampar

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: rejected
oc: regetat

en: Creation
oc: Creacion

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Sort by
oc: Triar per

en: Gender
oc: Sèxe

en: Student
oc: Estudiant

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: or
oc: o

en: Changed
oc: Modificat

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
oc: La responsa picada pel CAPTCHA es incorrècta.

en: Permission
oc: Dreit

en: Offset
oc: Decalatge

en: and
oc: et

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Translate
oc: Traduire

en: Edit %title
oc: Editar %title

en: of
oc: sus

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Hindi
oc: Hindó

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: School
oc: Escòla

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Database log messages to keep
oc: Messatges d'enregistrament de la basa de donadas a mantenir

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître

en: Learn More
oc: Ne saber mai
