RTE MIS (1.0.1) - en to os translation catalogue (33 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: view
os: бакаст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
