RTE MIS (1.0.1) - en to pl translation catalogue (197 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Selected
pl: Wybrany

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Severity
pl: Priorytet

en: N/A
pl: niedostępne

en: Authored by
pl: Autor

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: State
pl: Stan

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Role
pl: Rola

en: Class
pl: Klasa

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Channel
pl: Kanał

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Position
pl: Pozycja

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Profile
pl: Profil

en: Level
pl: Poziom

en: Close
pl: Zamknij

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Gender
pl: Płeć

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: or
pl: lub

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Document
pl: Dokument

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
pl: Odpowiedź na przedstawione zadanie jest nieprawidłowa.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Distance
pl: Odległość

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Date of Birth
pl: Data urodzenia

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Password Expiration
pl: Wygaśnięcie hasła

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Paragraph
pl: Akapit

en: and
pl: i

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Next »
pl: Następne »

en: approved
pl: zatwierdzone

en: District
pl: Dzielnica

en: Edit %title
pl: Edycja %title

en: of
pl: z

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Video file
pl: Plik Video

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: School
pl: Szkoła

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Under Construction
pl: Trwają prace

en: {current} of {total}
pl: {current} z {total}

en: « Prev
pl: « Poprzednie

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Database log messages to keep
pl: Ilość przechowywanych wpisów w dzienniku

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Father
pl: Ojciec

en: Mother
pl: Matka

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Ability
pl: Zdolność

en: Master
pl: Główny

en: Geolocation
pl: Geolokacja

en: Religion
pl: Religia

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pl: Pozostało znaków: <strong>@remaining</strong>/@limit.

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Select category.
pl: Wybierz kategorię.

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
pl: To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: The time that the node was last edited.
pl: Data ostatniej edycji węzła.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika zostaną wysłane na adres e-mail podany w trakcie rejestracji.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: Last Password Reset
pl: Ostatnie resetowanie hasła

en: Expired Password
pl: Wygasłe hasło

en: Non-expired Password
pl: Hasło, które nie wygasło

en: The user ID of the author.
pl: ID użytkownika autora.

en: The thumbnail of the media item.
pl: Miniaturka elementu mediów.

en: The time the media item was created.
pl: Data utworzenia elementu mediów.

en: The time the media item was last edited.
pl: Data ostatniej edycji elementu mediów.

en: Select @label
pl: Wybierz @label

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval

en: Verify OTP
pl: Zweryfikuj OTP

en: You can use your username or email address to login.
pl: Aby się zalogować, możesz użyć swojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail.

en: Email Verification
pl: Weryfikacja adresu e-mail

en: Control whether the user must reset their password. If the password has expired, this field is automatically checked after the execution of Cron.
pl: Określ, czy użytkownik musi zresetować swoje hasło. Jeśli hasło wygasło, to pole jest automatycznie sprawdzane po wykonaniu crona.

en: Pending Expiration Mail Count
pl: Liczba wiadomości o wygaśnięciu

en: Whether an email notifying of a pending password expiration has been sent
pl: Czy wysłano wiadomość e-mail z powiadomieniem o oczekującym wygaśnięciu hasła
