RTE MIS (1.0.1) - en to ps translation catalogue (61 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Medium
ps: منځنى

en: Other
ps: نور

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: People
ps: خلک

en: or
ps: او

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Plugins
ps: لګونونه

en: Permission
ps: اجازه

en: and
ps: او

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Hindi
ps: هندی

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -

en: Username or email address
ps: کارن نوم او برېښنالیک
