RTE MIS (1.0.1) - en to se translation catalogue (36 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Student
se: Studenta

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: or
se: dahje

en: and
se: ja

en: Translate
se: Jorgal

en: of
se: oktiibuot
