RTE MIS (1.0.1) - en to sk translation catalogue (150 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Single
sk: Jediná

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Selected
sk: Zvolené

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Authored by
sk: Autor

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Class
sk: Trieda

en: Users
sk: Používatelia

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Profile
sk: Profil

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Member for
sk: Členom už

en: Workflow
sk: Postup práce

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: or
sk: alebo

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
sk: Odpoveď, ktorú ste vložili pre CAPTCHA nebola správna.

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Offset
sk: Ofset

en: Others
sk: Iné

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Translate
sk: Preložiť

en: Edit %title
sk: Upraviť %title

en: Forgot Password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: of
sk: z

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Hindi
sk: Hindčina

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Database log messages to keep
sk: Počet záznamov na ponechanie v logu

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
sk: Pokyny na obnovenie hesla budú zaslané na zadanú emailovú adresu.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
sk: Vypočítaný odkaz na menu pre obsah (dostupný len počas ukladania).

en: The user ID of the author.
sk: Používateľské meno autora.
