RTE MIS (1.0.1) - en to sr translation catalogue (62 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Action
sr: Акција

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Hindi
sr: хинду

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Username or email address
sr: Корисничко име или е-мејл адреса

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
sr: Инструкције за креирање нове лозинке ће бити послате на е-мејл адресу са којом сте се регистровали.
